تعمیرات سخت افزار در شیراز

تعمیرات لپ تاپ در شیراز

مجهزترین مرکز تخصصی تعمیرات لپ تاپ در شیراز

تعمیرات لپ تاپ در شیراز

تعمیرات لپ تاپ در شیراز یکی از خدمات مرکز بانک نرم افزار مرکزی می باشد. متخصصان ما در مرکز تمامی اقدامات لازم برای بررسی کامل سخت افزار سیستم و رفع تمام مشکلات احتمالی نرم افزاری و سخت افزاری به وجود آمده در رابطه با کامپیوتر و لپتاپ شما را انجام می‌دهند.

 

مشکلاتی از قبیل داغ شدن لپ تاپ ، شارژ نشدن لپ تاپ ، آب خوردگی لپ تاپ ، روشن نشدن لپ تاپ ، ضربه خوردگی لپ تاپ ، هنگ کردن پیاپی لپ تاپ ، بالا نیامدن ویندوز و نصب ویندوز لپ تاپ ، صدای غیرعادی در لپ تاپ ، بهم ریختگی تصویر لپ تاپ ، خرابی آی سی شارژر لپ تاپ ، تعمیر هارد لپ تاپ در شیراز ، خاموش شدن بی‌دلیل لپ تاپ ، شکستن صفحه نمایش و تعویض LCD لپ تاپ در شیراز در برند های مختلف اعم از، لپ تاپ های ایسوس (Asus)، دل(Dell) ، اچ پی(hp) ، اپل(APLLE)، لنوو(LENOVO) و غیره را با تکیه بر دانش، تجربه و تجهیزات روز دنیا؛ تعمیر می کنیم.

 

تعمیرات لپ تاپ نو و تعمیرات لپ تاپ استوک با یکدیگر تفاوتی ندارند و در صورت خرابی در هر کدام از این سیستم‌ ها باید به مرکز‌ تعمیراتی مراجعه نمایید که ضمن عیب یابی درست، به درستی و با دسترسی به قطعات مورد نظر و با تکیه بر دانش کامل؛ لپ تاپ شما را تعمیر کنند.

 

در صورتی که هر یک از این مشکلات در لپ تاپ یا کامپیوتر خود مشاهده کردید کافی است از طریق تماس با ما با مرکز بانک نرم افزار مرکزی در ارتباط باشید تا یکی از تکنسین های متخصص ما دستگاه شما را بررسی کند و قطعات معیوب را تعمیر کند.

 

 لازم به ذکر است در بانک نرم افزار مرکزی هرگونه تعمیر لپ تاپ با گارانتی پس از تعمیرات انجام می شود و در صورت بروز هرگونه مشکلی در قسمت مورد تعمیر قرار گرفته، نسبت به بر طرف سازی آن اقدامات لازم صورت خواهد گرفت.

 

تعمیر لپ تاپ در شیراز توسط بانک نرم افزار مرکزی با گارانتی

 

برخی از خدماتی که در مرکز تخصصی تعمیرات لپ تاپ بانک نرم افزار مرکزی انجام می شود :

  • تعمیرات و ارتقای کیس در شیراز
  • ارتقا و تعویض کارت گرافیک در شیراز
  • تعویض کیبورد در شیراز

هزینه تعمیرات لپ تاپ در شیراز

بسته به قطعه ی آسیب دیده در لپ تاپ و برند آن، هزینه تعمیر لپ تاپ و سرویس آن متفاوت خواهد بود. طبیعتا هزینه تعمیر قطعات سخت افزاری بیشتر از قطعات نرم افزاری است؛ زیرا در بیشتر موارد، درصورتی که قطعه ی سخت افزاری لپ تاپ مختل شده باشد، به تعویض قطعه نیاز است. از آن جایی که قطعات سخت افزاری اورجینال قیمت بالاتری دارند، در صورت نیاز به تعویض قطعه، هزینه تعمیر لپ تاپ، بالاتر خواهد بود. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با متخصصین ما برای تعمیر لپ تاپ در شیراز تماس بگیرید تا اطلاعات دقیق تری به شما بدهند.

 

آیا لپ تاپ شما نیاز به تعمیر دارد ؟

اگرچه دلایل زیادی وجود دارد که شما باید تعمیر لپ تاپ خود را در اولویت قرار دهید ، اما برخی از این دلایل مهم تر از بقیه است. رایج ترین مشکلاتی که منجر به تعمیر لپ تاپ می شوند عبارتند از:

 

1. باتری لپ تاپ شارژ نمی شود

اگر لپ تاپ شما به طور کامل شارژ نمی شود یا اصلاً شارژ نمی شود ، می تواند نشان دهنده این باشد که لپ تاپ به یک باتری جدید نیاز دارد. عمر باتری لپ تاپ حدود دو تا چهار سال است ، اگرچه نحوه استفاده و شارژ آن عمر مفید آن را تعیین می کند. می توانید برای اطمینان از سالم بودن باتری لپتاپ خود به صفحه تست سلامت باتری لپ تاپ در شیراز نگاهی داشته باشید.

اگر باتری لپ تاپ به پایان عمر خود نزدیک شود ، سیستم عامل شما ممکن است با یک “X” قرمز رنگ روی نماد باتری به شما هشدار دهد. در غیر این صورت ، می توانید از یک برنامه شخص ثالث استفاده کنید تا ببینید باتری شما چه ظرفیتی دارد.

 

تعمیر لپ تاپ در شیراز به علت شارژنشدن کامل باتری

2. خاموش شدن غیرمنتظره

اگر لپ تاپ شما در وسط کار به سادگی خاموش شود ، می تواند مشکل از باتری باشد. مطمئن شوید لپ تاپ شما به برق وصل و شارژ شده است ، پس از مدتی آنرا دوباره شارژ کنید.
اگر می شنوید که رایانه شما در حال کار است اما چیزی روی مانیتور شما نیست ، لپ تاپ خود را دوباره راه اندازی کنید و ببینید آیا دوباره این اتفاق می افتد یا نه.

 

اگر فهمیدید که هیچ یک از این موارد نیست ، ممکن است هارد دیسک شما خراب باشد. در بیشتر موارد ، این علامت یک مشکل بزرگتر و پیچیده تر است.
در اسرع وقت از داده ها و برنامه ها در لپ تاپ خود پشتیبان تهیه کنید و قبل از از دست دادن آنچه در دستگاه ذخیره شده است ، لپ تاپ را برای بررسی و تعمیر لپ تاپ در شیراز با متخصصین ما در مرکزدر ارتباط باشید تا شما را راهنمایی کنند.

 

3. صفحه آبی مرگ

سیستم عامل های مبتنی بر ویندوز اقداماتی را انجام داده اند که قبل از بروز مشکلات اساسی ، مانند خرابی کامل هارد دیسک ، رایانه شما را خاموش می کند. معمولاً با نمایش یک صفحه آبی با پیام خطا به شما هشدار می دهد.
از آنجا که این پیام های خطا تا حدودی می توانند به شما هشدار دهند که این مسئله مهم در سیستم عامل ، هارد دیسک یا اجزای رایانه شما است ، “صفحه آبی مرگ” لقب گرفته است. اگرچه ممکن است یک یا دو بار بدون نتیجه اتفاق بیفتد ، اما معمولاً نشانه یک مسئله بزرگتر است.

در صورت بروز این پیغام باید پیام خطا را به طور کامل بخوانید. همچنین می توانید نگاهی به صفحه نحوه عیب یابی و رفع خطاهای صفحه آبی داشته باشید، اگر باز مشکل حل نشد با متخصصین ما در مرکز تعمیر لپ تاپ در شیراز تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

 

بررسی خطای صفحه آبی مرگ برای تعمیر رایانه

4. هارد دیسک را بهینه کنید

اینها شامل وظایف بهینه سازی دیسک است که باعث می شود فضای هارد دیسک شما آزاد شود و پرونده های شما با بازده بیشتری ذخیره شود. شما همچنین می توانید این لیست از راه های تنظیم کامپیوتر خود را امتحان کنید – این برنامه برای لپ تاپ ها و همچنین دسک تاپ کار می کند. شما می توانید با دانلود نرم افزار Hard Disk Sentinel از سلامت و عملکرد هارد سیستم خود را بررسی کنید.

 

5. داغ شدن لپ تاپ

از نظر طراحی ، همه لپ تاپ ها کمی گرم می شوند و توصیه می شود از آنها به طور مستقیم در دامان خود استفاده نکنید. اگر از میز کار یا سطح ایمن دیگری استفاده می کنید و هنوز هم گرما را احساس می کنید ، با خاموش کردن ، قطع سیم و برقراری سریع لپ تاپ را خنک کنید. اگر هیچ یک از این روش ها جواب نداد با متخصصین ما در مرکز تعمیرات لپ تاپ در شیراز تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

 

6. پر سر و صدا شدن لپ تاپ

مشابه مشکل گرمایشی ، این می تواند نشانه گرفتگی یا کثیف بودن فن ، مسدود شدن دریچه ها یا جمع شدن در داخل کامپیوتر باشد. همان روند مربوط به مسئله گرمایش در بالا را طی کنید و ببینید آیا می توانید منبع صدا را مشخص کنید یا خیر.

 

اگر خودتان نمی توانید مشکل نویز را تشخیص دهید ، دریغ نکنید که آن را به یک متخصص تعمیر رایانه برسانید.
به جز خطای درایو DVD ، که بعضی اوقات با حذف DVD و استفاده از محصول تمیز کننده لنز DVD قابل حل است ، بیشتر این مشکلات نیاز به تشخیص و تعمیر حرفه ای دارند.

 

در صورت بروز مشکلات بیشتر برای تعمیرات لپ تاپ در شیراز با متخصصین ما در مرکز تماس بگیرید.

 

تعمیر لپ تاپ در شیراز به علت سر و صدای زیاد لپ تاپ

7. مشکلات اتصال WiFi یا بلوتوث

آیا در حالی که از لپ تاپ خود استفاده می کنید اینترنت شما مرتباً پایین می آید؟ آیا به طور مداوم نیاز به یافتن شبکه خانگی خود یا وارد کردن مجدد کلید شبکه دارید؟ آیا بلندگوی بلوتوث شما لپ تاپ شما را تشخیص نمی دهد؟

قبل از مراجعه به سرویس و تعمیر لپ تاپ در شیراز ، توصیه می کنیم روش های گفته شده در صفحه رفع مشکل اتصال وای فای در ویندوز 10 را برای حل این مشکل امتحان کنید، اگر مفید نبود با متخصصین ما در مرکز تماس بگیرید.

 

8. حمله ویروس یا بدافزار رایانه ای

اگر رایانه شما به طور غیرعادی به کندی کار می کند ، شما را به سایت های مشکوک هدایت کرده است یا به سادگی روشن نمی ماند ، ممکن است مشکل ویروس یا بدافزار داشته باشید و برای تعمیر رایانه اقدام کنید.

در این حالت بهترین راه حذف کردن ویروس از روی سیستم و نصب انتی ویروس قدرتمند روی سیستم شما است.

 

شما چه آماتور باشید و چه یک متخصص ،به محافظت از ویروس و بدافزار دربرابر سیستم خود نیاز دارید. مرکز بانک نرم افزار مرکزی نماینده فروش آنتی ویروس اورجینال می باشد و شما می توانید معتبرترین آنتی ویروس ها را از ما تهیه کنید. برای نصب آنتی ویروس روی لپ تاپ خود توصیه می شود به صفحه نصب آنتی ویروس در شیراز مراجعه کنید.

 

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید