تاریخچه بانک نرم افزار مرکزی

بانک نرم افزار مرکزی در سال 1395 تاسیس شد و فعالیت خود را در زمینه خدمات نرم افزاری و سخت افزاری شروع کرد و توانست بعد از حدود 6 ماه نمایندگی نرم افزار های تخصصی رشته های مختلف را بدست آورد . اکنون بعد از گذشت 4 سال توانسته به بزرگترین و کامل ترین مرکز فروش و انجام خدمات تخصصی نرم افزاری و سخت افزاری و آنتی ویروس اورجینال ( eset node32 ، avira ، kaspersky ) جنوب کشور تبدیل شود.

 

بانک نرم افزار مرکزی، بزرگترین مرکز ارائه دهنده نرم افزار های تخصصی و آموزشی و انجام خدمات نرم افزاری و سخت افزاری و آنتی ویروس های اورجینال جنوب کشور

 

تیم بانک نرم افزار مرکزی در تمام دوران فعالیت خود همواره سعی کرده تا نرم افزار های تخصصی هر رشته را با بهترین کیفیت و بالاترین محتوای آموزشی برگرفته از اساتید مطرح موجود از برند های مطرح کشور، در کمترین زمان ممکن در اختیار علاقه مندان قرار دهد. همچنین با در نظر گرفتن اهمیت وقت شما و دسترسی شما به نرم افزار درخواستی خود، تصمیم گرفته در صورت امکان نرم افزار را از راه دور نصب و هرگونه مشکل احتمالی را برطرف کند.

تیم بانک نرم افزار مرکزی بر این باور است که کلیه نرم افزار های تخصصی و حتی خدمات مرتبط با هر یک، باید علاوه بر به روز بودن محتوا ، در کوتاه ترین زمان ممکن در دسترس شما قرار گیرد و برای رسیدن به این هدف تمام تلاش خود را میکند.

همچنین ما پاسخگوی سوالات و مشکلات شما در زمینه نرم افزاری و سخت افزاری هستیم تا شاید بتوانیم راهنمای مفیدی در برطرف کردن سریع در زمینه نرم افزار و سخت افزار باشیم.

با تشکر