تاریخچه بانک نرم افزار مرکزی

بانک نرم افزار مرکزی  از سال 1395 توسط آقای رسول زارع تاسیس شد و فعالیت خود را در زمینه خدمات نرم افزاری و سخت افزاری شروع کرد و توانست بعد از حدود 6 ماه نمایندگی نرم افزار های تخصصی رشته های مختلف را بدست آورد . اکنون بعد از گذشت 4 سال توانسته به بزرگترین و کامل ترین مرکز فروش و انجام خدمات تخصصی نرم افزاری و سخت افزاری و آنتی ویروس اورجینال( eset node32 avira kaspersky) جنوب کشور تبدیل شود.

 

 

تیم بانک نرم افزار مرکزی در تمام دوران فعالیت خود همواره سعی کرده تا نرم افزار های تخصصی هر رشته را با بهترین کیفیت و بالاترین محتوای آموزشی برگرفته از استاتید مطرح موجود از برند های مطرح کشور، در کمترین زمان ممکن در اختیار علاقه مندان قرار دهد. همچنین با در نظر گرفتن اهمیت وقت شما و دسترسی شما به نرم افزار دخواستی خود، تصمیم گرفته در صورت امکان نرم افزار را از راه دور نصب و هرگونه مشکل احتمالی را برطرف کند.

تیم بانک نرم افزار مرکزی بر این باور است که کلیه نرم افزار های تخصصی و حتی خدمات مرتبط با هر یک، باید علاوه بر به روز بودن محتوا ، در کوتاه ترین زمان ممکن در دسترس شما قرار گیرد و برای رسیدن به این هدف تمام تلاش خود را میکند.

همچنین ما پاسخگوی سوالات و مشکلات شما در زمینه نرم افزاری و سخت افزاری هستیم تا شاید بتوانیم راهنمای مفیدی در برطرف کردن سریع در زمینه  نرم افزار و سخت افزار باشیم.

با تشکر

 

 

بانک نرم افزارمرکزی بر روی سرورهای قدرتمند برتینا میزبانی میشود.

© کليه حقوق محصولات و محتوای اين سایت متعلق به بانک نرم افزار مرکزی می باشد و هر گونه کپی برداری از محتوا و محصولات سایت پیگرد قانونی دارد.

0