تعمیرات سخت افزار در شیراز

تعمیر کیس کامپیوتر و عیب یابی آن در شیراز

تعمیر کیس کامپیوتر و عیب یابی آن در شیراز

تعمیر کیس کامپیوتر و عیب یابی کامپیوتر در شیراز

تعمیر کیس کامپیوتر در شیراز توسط تکنسین های بانک نرم افزار مرکزی برای کمک به اساتید ،کارمندان، دانشجویان و… در زمینه تعمیر و نگهداری کامپیوتر و تعمیرات در دسترس است. تکنسین های ما می توانند مشکلات مربوط به رایانه های تحت گارانتی بیش از دوازده مارک مختلف که شامل کلیه تعمیرات و نگهداری از سیستم می باشد را انجام دهند.

همچنین ما پشتیبانی برای تعمیر کیس کامپیوتر خانگی شما و مشاغل کوچک و متوسط  همراه با پشتیبانی از خرابی تجهیزات جانبی را فراهم می کنیم. این موارد شامل هر دو مورد سخت افزاری و نرم افزاری است که حوزه تخصصی اصلی کار ما هستند.

از آنجا که  بسیاری از افراد برای تعمیرات کیس کامپیوتر خود به دنبال امداد کامپیوتر هستند و کل اینترنت را برای پیدا کردن سایت تعمیرات کامپیوتر خوب زیر و رو می‌کنند، مرکز تخصصی تعمیرات بانک نرم افزار مرکزی بصورت تمام وقت پاسخگوی مشکلات شما می باشد.

تعمیر کامپیوتر خانگی نیز یکی از چالش‌های عصر تکنولوژی است. اما در این بین تعمیر کامپیوتر تلفنی و تعمیر و خدمات کامپیوتر در محل یکی از پرطرفدارترین خدمات تعمیرات است. جالب است بدانید که تعمیر کامپیوتر در محل شیراز از همه پردرخواست تر است.

هزینه تعمیر کیس کامپیوتر در شیراز چقدر است؟

کامپیوترها ساییدگی و پارگی زیادی دارند که در نهایت می تواند منجر به خرابی شود. خواه یک صفحه کلید شکسته داشته باشید، صفحه نمایش آن ترک خورده یا سیاه و سفید باشد یا سیستم به راحتی راه اندازی نشود ، تکنسین های متخصص ما با داشتن یک دهه تجربه تعمیر کیس کامپیوتر می توانند مشکل را تشخیص داده و شروع به تعمیر کیس کامپیوتر یا تعویض اجزای معیوب برای بازگرداندن آن به حالت اولیه انجام دهند.

با توجه به میزان خرابی که می تواند هم سخت افزاری باشد و هم نرم افزاری هزینه تعمیر کیس کامپیوتر متفاوت است. اگر هم در مواردی نیار به تعویض قطعه سخت افزاری داشته باشد هزینه جداگانه ای را شامل می شود. به همین دلیل نمی توان مقدار دقیقی را برای هزینه تعمیر کیس در شیراز در نظر گرفت. 

متخصصین حاضر در این مرکز قبل از اقدام به هر کاری برای تعمیرات کامپیوتر در محل شما اطلاعاتی درمورد میزان خرابی دستگاه از شما دریافت می‌کند، هزینه تقریبی تعمیر کامپیوتر را تخمین زده و به شما اعلام می‌کنند تا مشتری با برآورد هزینه و مقایسه با دیگر شرکت‌های خدمات کامپیوتر، با اطمینان “بانک نرم افزار مرکزی” را انتخاب نماید.

همچنین شما می توانید از طریق مطلب “تست قطعات سخت افزاری” از سلامت قطعات سخت افزاری سیستمتون مطلع بشید.

هزینه تعمیر کیس کامپیوتر چقدر است؟

خدماتی که در خصوص تعمیر کامپیوتر و عیب یابی آن انجام می دهیم :

 • بازیابی اطلاعات از دست رفته 
 • نصب ویندوز و درایورهای لازم کامپیوتر
 • آموزش‌های لازم در ارتباط با نرم‌افزار و سخت‌افزار
 • ارائه مشاوره رایگان قبل از اقدام برای تعمیر کامپیوتر
 • نصب انواع تجهیزات جانبی رایانه (اسکنر، پرینتر، مودم ADSLو…) و نصب نرم افزار های تخصصی
 • راه‌اندازی شبکه، بررسی مشکلات شبکه داخلی و رفع معایب شبکه
 • ویروس یابی کامپیوتر با استفاده از جدیدترین نرم افزارهای روز دنیا – نصب آنتی ویروس در شیراز
 • بالابردن سرعت کامپیوتر(بر طرف نمودن مشکلات سخت افزار و نرم افزاری)
 • مشاوره، فروش، ارتقاء و اسمبل نمودن کلیه قطعات کامپیوتر با مناسب قیمت در حضور مشتری

چرا برای تعمیر کامپیوتر بانک نرم افزار مرکزی را انتخاب نماییم؟

ما با داشتن یک دهه تجربه در زمینه تعمیر کیس کامپیوتر، تعمیرات کامپیوتر و تعمیرات لپ تاپ ،می توانیم علاوه بر عیب یابی نرم افزاری و سخت افزاری سیستم شما در زمینه های زیر به شما کمک کنیم :

 • تعمیر و سرویس دقیق و سریع کامپیوتر
 • ما تمامی برندهای روز دنیا را پشتیبانی می‌کنیم.
 • ما در تعمیراتمان از قطعات اصلی و باکیفیت استفاده می‌کنیم.
 • تعمیر تخصصی کلیه دستگاه‌های شما اعم از انواع پرینتر، سرور، پلاتر، اسکنر، کارتریج، لپ تاپ، تبلت و بورد

آموزش تعمیرات کیس کامپیوتر

نحوه عیب یابی کیس کامپیوتر

برخی گمان می‌کنند که می‌توانند آموزش رایگان تعمیرات کامپیوتر را در اینترنت پیدا کنند. اما باید به این نکته توجه کرد برخی از مشکلات کلی رایانه را می توان بدون جستجوی حرفه ای برطرف کرد. از جمله متداولترین مشکلاتی که ممکن است با آن روبرو شوید ، مسائل مربوط به “صفحه آبی مرگ” است.

برای تعمیر کیس کامپیوتر ، باید مشکل را عیب یابی کنید و تعیین کنید آیا می توانید خودتان این مشکل را رفع کنید. برای مشکلات پیچیده تر ، به دنبال کمک یک متخصص باشید. برای کمک به شما در عیب یابی مشکلات رایج رایانه شخصی ، چند مورد از رایج ترین مشکلات سخت افزاری رایانه را ذکر کرده ام که اگر با هر یک از آنها روبرو شدید،باید چه کاری انجام دهید.

1. گرم شدن بیش از حد کامپیوتر

یک رایانه گرم کننده کل سیستم را کند کرده و منجر به خرابی های مکرر می شود. بعلاوه ، اجزای PC نیز ممکن است به دلیل قرار گرفتن مداوم در معرض گرما به طور دائمی آسیب ببینند.

دو دلیل اصلی برای گرم شدن رایانه شما وجود دارد ، یعنی یا سیستم خنک کننده به درستی کار نمی کند یا رایانه تا حدی گرم می شود که سیستم خنک کننده شما دیگر نمی تواند از عهده آن برآید. 

2. کامپیوتر بوق می زند

مادربرد PC به اندازه کافی هوشمند است که می تواند مشکلات و صدای بوق را در ریتم های مختلف تشخیص دهد تا به شما بگوید. اگر کامپیوتر بعد از بوق زدن شروع به کار نمی کند ، معمولاً حل مشکل توسط خودتان دشوار است. با این حال ، در ادامه دو مورد از رایج ترین مشکلات ناشی از بوق توضیح داده شده است.

مشکل 1: RAM نامناسب

اگر RAM داخل رایانه شما شل یا نامناسب باشد ، رایانه شما 2-3 بار بوق می زند و به هیچ وجه بوت نمی شود. راه حل ساده است ، رم کامپیوتر را خارج کنید (کاربران لپ تاپ باید به یک متخصص اجازه دهند این کار را انجام دهد) و RAM را دوباره وارد کنید. همچنین می توانسد به مطلب تعویض رم نگاهی داشته باشید.

نحوه کار:

 • RAM را کاملاً بیرون آورده و هرگونه آلودگی داخل شکاف را با استفاده از جوانه پنبه ای تمیز کنید.
 • حالا رم را دوباره وارد کنید و فشار کافی را به دو سر آن وارد کنید تا مطمئن شوید کاملاً درون آن قرار دارد.
 • بعد از آن ، گیره ها را ببندید و مطمئن شوید که به درستی قفل شده اند. حتی یک رم کمی شل نیز قادر به کار نخواهد بود.

نحوه عیب یابی کیس کامپیوتر

 

مشکل 2: سخت افزار اخیراً اضافه شده

یکی از دلایلی که باعث این مشک و در نتیجه تعمیر کیس کامپیوتر می شود، این است که یک مؤلفه سخت افزاری آسیب دیده یا اشتباه نصب شده که منجر به ارسال بوق می شود. هر یک از قطعات سخت افزاری تازه اضافه شده را خارج کرده و ببینید آیا این مسئله مشکلی را حل می کند. اگر رایانه شخصی پس از آن خوب کار کرد ، یا آن را به درستی نصب کنید یا آن را برطرف کنید (یا قطعه جدید را جایگزین آن کنید).

3. هارد دیسک پر سر و صدا

اگر صدای کلیک یا سنگ زنی را از هارد دیسک می شنوید ، شاید زمان آن فرا رسیده باشد که یک هارد جدید را تهیه کنید. طول عمر هارددیسک ها محدود است و صداهای بلند نشانه اصلی خرابی نزدیک هارد دیسک است. برای بررسی سلامت هارد دیسک خود می توانید از ابزار Hard Disk Sentinel استفاده کنید. این ابزار نکات و اطلاعات جامعی را در مورد دیسک های سخت و دیسک های حالت جامد داخل کامپیوتر و محفظه های خارجی (دیسک های سخت USB / دیسک های سخت e-SATA) نمایش وگزارش می دهد. ما به شما هارد SU800 SSD ای دیتا را پیشنهاد می دهیم.

4. کامپیوتر روشن نیست

اگر رایانه شخصی شما به هیچ وجه روشن نمی شود – حتی یک نور در آن روشن نیست ، پس باید برای تعمیر کیس کامپیوتر بخش منبع تغذیه را برای حل مشکل بررسی کنید.

کاربران کامپیوتر : اگر سیم برق ، پریز برق و سایر اتصالات رایانه شما خوب کار می کنند ، ممکن است مشکل از کابل برق رایانه باشد. کابل برق مانیتور را با CPU جایگزین کنید (اگر لوازم یدکی ندارید) تا ببینید آیا روشن است. اگر این مشکل را برطرف کرد ، باید کابل برق جدید بگیرید.

کاربران لپ تاپ : قبل از شروع لپ تاپ ، باتری را بیرون بیاورید و دوباره بگذارید. اگر این کار نکرد ، باتری را دوباره بیرون بیاورید و کابل شارژ را به لپ تاپ وصل کنید. کامپیوتر را با شارژر روشن کنید و ببینید آیا کار می کند. در صورت رفع مشکل باید باتری را تعویض کنید.

توجه: ضمن تلاش برای انجام این کار ، باید انواع دستگاههای خارجی متصل به رایانه را نیز بردارید. دستگاه سوء عملکرد ممکن است باعث این مسئله شود.

آموزش رایگان تعمیرات کامپیوتر

5. فن زیاد

فن رایانه شخصی شما با توجه به میزان گرم شدن رایانه شخصی شما کار می کند. هرچه دما بیشتر باشد ، فن سریعتر کار می کند. درصورتی که دمای رایانه شما خوب باشد (می توانید از HWMonitor برای بررسی آن استفاده کنید) ، اما فن با سرعت کامل کار می کند. سپس شما باید آن را دستی کنترل کنید.

 

مطالب زیر از دست ندهید :

تعویض و تعمیر قاب لپ تاپ در شیراز

آموزش تعویض هارد لپ تاپ در شیراز

نحوه تعویض LCD لپ تاپ در شیراز

7 روش حل مشکل ریستارت شدن مداوم کامپیوتر یا لپتاپ

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید