امنیت و شبکه

صفر تا صد راه اندازی و نصب شبکه در شیراز

صفر تا صد راه اندازی و نصب شبکه در شیراز

طراحی، راه اندازی و نصب شبکه در شیراز

 

آنچه در این مقاله می‌خوانید :

 • چرا به یک شبکه کامپیوتری داخلی نیاز دارید؟
 • خدمات راه‌ اندازی و نصب شبکه در شیراز در بانک نرم افزار مرکزی
 • مزایای نصب شبکه کامپیوتری در بانک نرم‌افزار مرکزی
 • قیمت راه اندازی و نصب سرویس های سرور(هر سرویس) شیراز

 • نصب ویندوز در شیراز
 • کلام آخر

 

نصب شبکه کامپیوتری در شیراز

 

چرا به یک شبکه کامپیوتری داخلی نیاز دارید؟

 

شرکت ها معمولاً تجهیزات و دستگاه های متعددی برای کار دارند: رایانه، چاپگر، تلفن، اسکنر… با افزایش اندازه و افزودن سخت افزار جدید، مدیریت رایانه بسیار دشوارتر می شود. خطرات امنیتی افزایش می یابد و عدم کنترل زیادی در مدیریت داده ها وجود دارد. نصب شبکه اداری یک گام اساسی در جهت ایجاد یک فضای کاری قوی و کارآمد است یک شبکه اداری که به خوبی طراحی شده و به درستی پیاده سازی شده است، ارتباط یکپارچه، به اشتراک گذاری داده ها و همکاری بین کارمندان و بخش ها را تضمین می کند.

 

خدمات راه اندازی و نصب شبکه در شیراز طیف وسیعی از وظایف ضروری را شامل می شود، از جمله چیدمان زیرساخت فیزیکی، پیکربندی روترها و سوئیچ ها، راه اندازی اتصالات بی سیم ایمن، و پیاده سازی فایروال ها برای حفاظت از اطلاعات حساس. دیر یا زود زمانی می‌رسد که باید یک شبکه کامپیوتری داخلی را طراحی، سازماندهی و نصب کنید که به کاربران امکان می دهد اطلاعات و منابع را به اشتراک بگذارند تا کار را پربارتر کنند. در بیشتر موارد نصب و راه‌اندازی یک سرور مرکزی که تمام تجهیزات و دستگاه های ذخیره سازی اطلاعات به آن متصل است بسیار مفید است. یک شبکه اداری مدبرانه برنامه ریزی شده نه تنها عملیات روزانه را بهبود می بخشد، بلکه راه را برای مقیاس پذیری و پیشرفت های تکنولوژیکی آینده هموار می کند. چه راه اندازی یک دفتر جدید یا ارتقاء یک شبکه موجود، سرمایه گذاری در نصب شبکه های اداری حرفه ای یک حرکت استراتژیک است که پایه و اساس یک محیط کاری یکپارچه و متصل را ایجاد می کند.

 

این مطلب را ازدست ندهید : شبکه کردن دو کامپیوتر یا لپتاپ از طریق وای فای و کابل LAN 

 

مزایای نصب شبکه کامپیوتری در بانک نرم‌افزار مرکزی

 

عدم بهره وری، مشکلات در مدیریت تیم های کاری یا عدم کارایی در استفاده از سیستم های کامپیوتری از جمله مشکلات کامپیوتری است که باعث ضرر شرکت می شود و باعث عدم تمرکز و بی انگیزه شدن کارکنان می شود. متخصصین ما به شما در فرآیند طراحی، نصب شبکه کامپیوتری بر اساس نیاز شما کمک می کند تا بتوانید از مدیریت متمرکز منابع شرکت خود بهره مند شوید.

 

مزیت دیگر استفاده از متخصصین ما زمان و زحمتی است که می توانند شما را نجات دهند. راه اندازی یک شبکه می تواند یک فرآیند پیچیده و زمان بر باشد، به خصوص اگر با فناوری مربوطه آشنا نباشید. با استخدام افراد حرفه ای برای انجام نصب، می توانید زمان و منابع خود را برای تمرکز بر سایر وظایف مهم آزاد کنید.

ما علاوه بر نصب، پشتیبانی و نگهداری مداوم را نیز ارائه می دهیم. این می تواند به ویژه برای مشاغل با شبکه های پیچیده یا حیاتی که نیاز به نظارت و نگهداری منظم دارند مفید باشد. با استفاده از این خدمات، می توانید مطمئن باشید که شبکه شما همیشه به خوبی کار می کند.

 

افزایش امنیت: به شما امکان می دهد قوانین مشترکی را برای کل شبکه ایجاد کنید، فایروال هایی را برای جلوگیری از حملات خارجی ایجاد کنید، رمزهای عبور را برای هر یک از تجهیزات کامپیوتری پیکربندی کنید، پشتیبان گیری خودکار را برنامه ریزی کنید، یا مسیرهای مخرب را برای امنیت بیشتر سیستم محدود کنید.

 

بهره وری را بهبود می بخشد: باعث صرفه جویی در زمان می شود زیرا کارگران مجبور نیستند برای استفاده از منابع کامپیوتری شرکت منتظر بمانند یا از موقعیت خود حرکت کنند.

 

 کار تیمی را تشویق می کند: به کاربران اجازه می دهد تا اطلاعات و داده ها را از طریق شبکه با رایانه های دیگر به اشتراک بگذارند، بدون اینکه مجبور باشند وارد رایانه شخص دیگری شوند، یا اطلاعات را از طریق ایمیل یا با استیک های USB ارسال کنند.

 

هزینه راه اندازی و نصب شبکه شیراز

 

 

هزینه راه اندازی و نصب شبکه شیراز

راه اندازی شبکه در سازمان های مختلف یکی از اقداماتی است که به جهت مشخص نبودن قیمت دقیق آن بسیاری را در این زمینه با شک و تردید رو به رو می سازد. با این وجود خوب است بدانید در صورت آشنایی با برخی عوامل مهم در طراحی شبکه، مانند هزینه سرور شبکه و عواملی از این قبیل قادر خواهید بود هزینه راه اندازی شبکه را به صورت حدودی تخمین بزنید.

 

البته توجه داشته باشید همان اندازه که تجهیزات با کیفیت و مناسب اهمیت دارند به همان میزان نیز تخصص افرادی که شبکه را راه اندازی می کنند نیز مهم است. بانک نرم افزار مرکزی در زمینه شبکه یکی از بهترین انتخاب های شما در رابطه با نصب شبکه به حساب می آید. متخصصان شاغل در تیم ما با سال ها تجربه علاوه بر نصب و راه اندازی بی نقص متناسب با خواسته های شما، مشاوره هایی را نیز در جهت بالا بردن کارایی و صرفه جویی در هزینه پشتیبانی شبکه نیز به شما خواهند داد.

 

جهت اطلاع سریع از هزینه نصب و راه اندازی شبکه در شیراز در اینجا با ما در ارتباط باشید.

 

خدمات راه‌ اندازی و نصب شبکه در شیراز در بانک نرم افزار مرکزی :

 

 • طراحی انواع شبکه های کامپیوتری (وایر – وایرلس) در شیراز
 • اجرا و پیاده سازی انواع شبکه های کامپیوتری (وایر – وایرلس – مجازی) در شیراز
 • پیاده سازی ، اجرا و پشتیبانی Virtual Machineها در شیراز
 • نصب ویندوز در شیراز و راه اندازی نرم افزار های جانبی
 • رفع عیب و مشکل یابی انواع شبکه های کامپیوتری (وایر – وایرلس – مجازی) در شیراز
 • بهینه سازی انواع شبکه های کامپیوتری (وایر – وایرلس – مجازی) در شیراز
 • ایجاد ارتباطات در پروتکل های گوناگون در مکان های مختلف در شیراز
 • مدیریت و رفع ایرادات شبکه های کامپیوتری بصورت ریموت در شیراز
 • مدیریت، پیاده سازی و اعمال انواع دسترسی ها، کاربری ها و اکانتینگ در شیراز
 • اعمال روش های مختلف مانیتورینگ، جهت مدیریت و بهبود عملکرد شبکه، پهنای باند و کاربران در شیراز
 • راه اندازی، کانفیگ و به بهره برداری رساندن کلیه ی سرورها، اعم از ACTIVE ، Backup ، Accounting، Database، VM، و… در شیراز

 

نصب ویندوز در شیراز

در بسیاری از موارد برای شما همشهریان شیرازی مسایل مربوط به نصب ویندوز در شیراز پیش می آید که شما را نگران می کند که اطلاعات خود را چطور بازیابی کنید یا کدام نسخه ویندوز برای شما اهمیت و کاربرد بیشتری دارد. از این رو مشاوران ما بهترین روش نصب ویندوز در شیراز را اجرایی خواهند نمود.ئ نصب ویندوز با نصب تمامی نرم افزارهای کاربردی برای شما شیرازیان عزیز فوری انجام خواهد شد. فقط کافی است با کارشناسان مجموعه در ارتباط باشید.

 

این مطلب را ازدست ندهید : 7 روش حل مشکل ریستارت شدن مداوم کامپیوتر یا لپتاپ 

 

کلام آخر :

در بانک نرم افزار مرکزی پکیج کامل خدمات نصب، پیکربندی و راه اندازی کامل و جامع شبکه های کامپیوتری، از جمله نصب کابل، پوشش کامل بی‌سیم، راه‌اندازی پچ پنل و امنیت شبکه در شیراز و … توسط متخصصان و کارشناسان باتجربه و با مهارت بالا متناسب با نیازهای شما را ارائه می دهیم. خدمات ما می تواند منبع ارزشمندی برای مشاغل و سازمان هایی باشد که به دنبال راه اندازی و نگهداری شبکه های خود هستند. با کمک متخصصان با تجربه، می توانید اطمینان حاصل کنید که نصب شبکه در شیراز و شرکت شما به درستی، کارآمد و با حداقل زمان خرابی راه اندازی شده است. چه یک کسب و کار کوچک یا یک شرکت بزرگ باشید، خدمات نصب شبکه کامپیوتری مناسب می تواند به شما کمک کند از فناوری خود بیشترین بهره را ببرید و از اهداف کلی کسب و کار خود حمایت کنید.

 

همچنین خدمات تعمیر شبکه در شیراز را داریم که از طریق آن می توانید در صورت بروز هرگونه حادثه با تجهیزات شبکه کامپیوتری خود پشتیبانی فنی دریافت کنید، مشکلات اتصال به اینترنت را حل کنید، تجهیزاتی را که به درستی کار نمی کنند جایگزین کنید یا ظرفیت و عملکرد شبکه خود را افزایش دهید. بنابراین چه در حال نقل مکان به محل جدید هستید یا فقط می‌خواهید شبکه موجود خود را بهبود ببخشید، با ما تماس بگیرید تا در مورد شبکه خود صحبت کنیم.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید