تعمیرات نرم افزار در شیراز

طراحی سایت های فروشگاهی در شیراز

طراحی سایت های فروشگاهی در شیراز

راه اندازی و طراحی سایت های فروشگاهی در شیراز

با طراحی سایت های فروشگاهی می توانید یک نقطه سودآور برای کار خودتأمین کنید و کار خود را در زمینه آنلاین گسترش دهید. با این کار می توانید در دنیای مدرن امروز حرفی برای گفتن داشته باشید و برای جذب مشتری ها از رقیب خود یک قدم جلوتر باشید. در واقع با ساخت یک وبسایت حرفه ای برای کار خود می توانید با هزینه کمتر کار کنید تا سود بیشتری به جیب بزنید.

در قرن بیست و یکم، ساخت سایت فروشگاهی به همین سادگی نیست. شما قبل از راه اندازی فروشگاه، باید شناخت کافی نسبت به آن داشته باشید در غیر اینصورت بسیار سریع با شکست مواجه خواهید شد زیراکه رقبای شما نیز در این حوزه بسیار زیاد می‌باشند.

در صورتی که ایده‌ای در ذهن دارید یا محصولی در نظر دارید که احساس می‌کنید نیاز مشتری را به بهترین شکل برآورده می‌کند، زمان آن رسیده است که فروشگاه اینترنتی خود را راه اندازی کنید.

چرا برای طراحی سایت در شیراز بانک نرم افزار مرکزی را انتخاب کنیم ؟

انتخاب یک مرکز طراحی سایت های فروشگاهی با داشتن تیم متخصص که دانش و تجربه کافی در زمینه طراحی قالب سایت فروشگاهی و طراحی انواع سایت های تخصصی دارد، به شما کمک خواهد کرد که گام اول موفقیت را با بالاترین کیفیت بردارید.

طراحی سایت یکی از خدمات اصلی بانک نرم افزار مرکزی می باشد. طراحی سایت توسط متخصصین مرکز ما در دو دسته طراحی سایت پایه ( طراحی سایت با زبان برنامه نویسی) و طراحی سایت با سیستم های مدیریت محتوا و فروشگاه سازها ( طراحی سایت با سیستم مدیریت محتوای وردپرس و سایر فروشگاه سازها) انجام می شود.

همچنین مرکز ما در زمینه طراحی سایت در شیراز خدماتی مثل: طراحی سایت شرکتی در شیراز ، طراحی سایت فروشگاهی در شیراز و همچنین طراحی سایت با وردپرس شیراز ، را ارائه می دهد. ما شما را یاری میکنیم تا بتوانید با یک طراحی سایت حرفه ای ،کسب و کار آنلاین خود را به سرعت گسترش دهید.

طراحی سایت فروشگاهی ،ساخت و طراحی فروشگاه اینترنتی

آیا باید هزینه ای برای طراحی و راه اندازی وب سایت پرداخت کنم ؟

یکی از اهداف بلند مدت بانک نرم افزار مرکزی در زمینه طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس ،ارائه خدمات طراحی سایت ارزان در شیراز می باشد. برای رسیدن به این هدف سعی کرده ایم تا همواره جدید ترین روش های طراحی سایت های آماده را بررسی کرده و از آن در کاهش قیمت طراحی سایت خود استفاده کنیم .

هزینه راه اندازی سایت فروشگاهی و دگر زمین ها بر اساس مدت زمان پروژه و فاکتورهایی مثل: نوع وب سایت ، نوع طراحی که اختصاصی باشد و یا با استفاده از قالب های آماده باشد، مدت زمان طراحی و موارد جانبی بسیاری تعیین می شود. لذا قبل از نوشته شدن قرارداد طراحی سایت جزئیات کاملی درباره وب سایت از شما گرفته شده و بر اساس آن مدت زمان انجام طراحی وب سایت تعیین می گردد . 

هزینه های دیگر طراحی سایت در شیراز

  • هزینه دامنه: دامنه نام انتخابی سایت شما می باشد که از این به بعد سایت شما با این نام در دسترس می باشد . دامنه ها به صورت عمومی دارای پسوندهای مختلفی می باشند که رایج ترین آن ها دامنه ملی ایران ir و دامنه بین المللی com می باشد .این هزینه بصورت سالیانه خواهد بود، هزینه ثبت دامنه ir برای مدت یکسال حدود 18 هزار تومان و هزینه ثبت دامنه com برای مدت یکسال 380 هزار تومان است. کلیه دامنه های ثبت شده در مرکز طراحی سایت شیراز،بانک نرم افزار مرکزی به نام مشتریان عزیز گرفته و ثبت خواهند شد .
  • هزینه هاست: به فضای میزبانی شما هاست گفته می شود ، بنا به انتخاب شما و پیشنهاد هایی که ما در جلسه مشاره قبل از سفارش طراحی سایت به شما می دهیم فضا و مکان فیزیکی هاست شما تعیین می شود. عموما بهترین هاست های قابل ارائه به شما در ایران و آلمان می باشد. این هزینه با توجه به میزان فضا و پهنای باند مورد نیاز سایت شما برآورد خواهد شد.
  • همچنین پشتیبانی طراحی سایت در شیراز بر اساس نوع پلن طراحی سایت انجام میگرد و بسته با سایت انتخابی شما دارای 3 ماه تا 12 ماه پشتیبانی رایگان می باشد. در صورت نیاز به پشتیبانی بیشتر بعد از سفارش طراحی وب سایت در شیراز ، با مبلغ توافقی و بسته به حجم درخواست و تغییرات شما ، هزینه پشتیبانی تعیین میگردد .

هزینه راه اندازی سایت فروشگاهی

اقداماتی که قبل از راه اندازی فروشگاه اینترنتی خود باید انجام دهید :

پیش از اقدام به ساخت فروشگاه اینترنتی، در ابتدا، تصمیم بگیرید قصد دارید دقیقا چه چیزی را به فروش برسانید. برای اینکه بهتر بتوانید قدم اول را طی کنید، بهتر است به سوالات زیر پاسخ دهید:

  • آیا محصولات شما فیزیکی هستند و باید برای مشتری ارسال شوند؟
  • آیا در خصوص نحوه تحویل محصول به مشتری، تصمیم‌گیری کرده‌اید؟
  • آیا برای تمامی محصولات خود باید یک انبار کامل داشته باشید؟
  • قصد دارید انواع متنوعی از محصولات را به فروش برسانید، یا اینکه بر روی محصولات خاصی فعالیت می‌کنید؟
  • مشتریان شما از چه گروهی هستند؟
  • قبل از ساخت فروشگاه اینترنتی یا آنلاین، می‌توانید محصولات خود را در سایت‌های فروشگاهی بزرگ، بصورت واسطه جهت فروش قرار دهید و نحوه بازخورد مشتریان را بررسی کنید.
  • محصول ارائه شده شما مورد استقبال عموم مردم قرار میگیرد یا فقط قشری خاص را شامل می شود

چه فاکتورهایی برای رشد وب سایت اهمیت دارد ؟

وقتی شخصی می‌خواهد یک فروشگاه اینترنتی راه اندازی کند و محصول یا محصولات خودش را در آن عرضه کند، چالش‌های مختلفی پیش روی او قرار می‌گیرد و کار به این سادگی نیست. موارد زیر اهمیت زیادی در افزایش بازخورد فروشگاه اینترنتی شما دارد.

1. پیاده سازی بهینه سازی موتور جستجو (SEO)

علاوه بر همکاری با طراحان وب برای اطمینان از اینکه سایت شما هنگام راه اندازی از زیبایی برخوردار است ، باید با یک متخصص SEO کار کنید تا از جستجوی سایت جدید شما اطمینان حاصل کند.

SEO فرآیند افزایش قابلیت مشاهده و بازدید از سایت شما از طریق موتورهای جستجو است. یکی از مهمترین کارهایی که بعد از طراحی وب سایت باید انجام داد، سئو سایت می باشد . هدف از طراحی سایت دیده شدن توسط کاربران اینترنتی می باشد و لازمه دیده شدن توسط کاربران وب سایت، سئوی سایت می باشد.

همان طور که داشتن یک سئو سایت خوب رتبه شما را در گوگل بالا میبرد و باعث بهتر دیده شدن شما می شود، تاثیر انتخاب یک سئو کار مجرب یا شرکت سئو در شیراز هم بسیار مهم می باشد. و بسیار دیده شده است که کسب و کار های بسیار زیادی در اثر انجام ندادن سئو و یا بد انجام دادن آن، متضرر شده اند. مرکز بانک نرم افزار مرکزی در زمینه سئو سایت در شیراز با بهترین و موثرترین نیروها در قسمت وب و بهینه سازی سایت به شما کمک میکند تا کسب و کار خود را در بین نتایج گوگل بالا بکشید.

بانک نرم افزار مرکزی از افراد متخصص در تمامی مراحل سئو وب سایت شما استفاده می کند ، حتی در صورت انجام طراحی سایت، اصول سئو را برای سایت شما لحاظ می نماید تا در صورت ارائه خدمات بهینه سازی سایت به شما، تاثیر بهتری را در لحظه ایندکس شدن سایت در گوگل ببینید. ما مطابق با نیازهای شما ، کلمات کلیدی وب سایت شما را انتخاب و بر اساس رقبای شما، سئو و بهینه سازی سایت شما را انجام خواهیم داد.

روش های مؤثر در بهبود سئو سایت

2. محتوای سایت

یک محتوای خوب برای سایت شما منجر به جذب کاربران و بهبود رتبه در گوگل و همین طور در نتایج موتورهای جستجو و ربات‌های گوگل خواهد شد. تصاویر، فایل‌های آموزشی مانند PDF ها، مقالات، ویدیوها و… محتوای سایت را تشکیل می‌دهند و چنانچه هر کدام از این بخش‌‌ها منجر به جذب کاربران بیشتری به یک سایت گردد، عامل دیگری در بهبود سئوی سایت خواهد بود.

موردی که در اینجا مطرح می‌شود این است که شما می‌توانید از منابعی که به زبان دیگری در وب منتشر شده‌اند نیز استفاده کنید، اگر شما یک مقاله انگلیسی را ترجمه کنید و به زبان فارسی آن را بازنویسی کنید شما منبع اصلی آن مقاله در زبان فارسی خواهید بود، این هم از دید مخاطب و هم از دید موتورهای جستجو مورد استقبال قرار خواهد گرفت.

3. سرعت مناسب هاست

سایت‌هایی با سرعت پاسخگویی بالا، نسبت به سایت‌های کند به‌مراتب شانس بیشتری در رتبه‌بندی موتورهای جستجو دارند. با تهیه یک هاست خوب که سرعت بارگذاری مطلوبی برای وب‌سایت ارائه می‌دهد، بهبود رتبه سئو سایت را تجربه کنید.

توجه داشته باشید سرعت بارگذاری مناسب یک سایت منجر خواهد شد که کاربر تمایل بیشتری به مشاهده سایت و توقف طولانی مدت در آن داشته باشد و این خود به تنهایی باعث رشد امتیاز سئو سایت خواهد شد. اگر تیم ما را برای راه اندازی سایت خود انتخاب کنید به هیچ عنوان نباید نگران این قضیه باشید.

البته موارد دیگری هم برای افزایش سرعت و جذب مخاطب توسط سایت شما وجود دارد که خیلی گسترده است. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر از طریق تماس با ما با متخصصین ما در این زمینه در ارتباط باشید.

 

این مطالب را از دست ندهید :

نصب ویندوز در شیراز 

نصب نرم افزار حسابداری در شیراز

نصب نرم افزارهای تخصصی در شیراز

تعمیر لپ تاپ در شیراز

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید