امنیت و شبکه

کابل کشی و داکت کشی شبکه در شیراز

کابل کشی و داکت کشی شبکه در شیراز

امروزه کابل کشی و داکت کشی شبکه در شیراز که بعد از طراحی شبکه اجرا می‌شود، برای هر کسب و کار ، زیرساخت شبکه بزرگ یا کوچک و قابل اعتماد بسیار مهم است. داکت کشی شبکه یکی از خدمات پسیو شبکه می باشد که برای نصب تجهیزات شبکه، سیستم های حفاظتی امنیتی، دوربین های مداربسته، شبکه های کامپیوتری، هوشمند سازی ساختمان، اتوماسیون اداری و غیره مورد استفاده قرار می گیرد

 

صرف نظر از بزرگی یا کوچکی کسب و کار شما، نصب صحیح شبکه برای اطمینان از اتصال قوی و امنیت بهتر بسیار مهم است. همانطور که تجارت شما رشد می کند، مهم است که نیازهای خود را مجدداً ارزیابی کنید و شبکه موجود خود را متناسب با آن به روز کنید. داکت کشی در واقع یکی از مراحل پسیو شبکه به شمار می رود که بعد از طراحی شبکه اجرا شده و مسیرهایی که در نقشه تعیین شده، به صورت عملی پیاده سازی می شودیکی از کاربردی ترین و در عین حال مهم ترین روش های بسترسازی به منظور نصب تجهیزات، که نیازی به کشیدن کابل دارند، همین داکت کشی شبکه است

 

همچنین برای اینکه اتاق سرور به نودهای کاربران، سوئیچ ها، روترها و سایر دستگاه های موجود در یک شبکه متصل گردند نیاز به کابل کشی دارد. اگر کابل کشی شبکه بر اساس استانداردهای لازم اجرا گردد،سرعت و اتصال پایدار را در شبکه تضمین می کند. یعنی کابل کشی شبکه نیاز به رعایت قواعد و استاندارهای مخصوص دارد؛ تهیه نقشه، انتخاب مسیر مناسب، نوع کابل و برند با کیفیت، جایگاه قرارگرفتن کابل، طول و نحوه نصب در مراحل کابل کشی شبکه اهمیت زیادی دارد و بر عملکرد و کارکرد شبکه ها تاثیر مستقیم می گذارند.کابل کشی شبکه در اتاق سرورها یا مراکز داده می تواند از طریق کف کاذب یا از مسیر لدر اجرا گردد.

 

 

✴️✴️مجموعه بانک نرم افزار مرکزی با گردهم آوردن جمعی از بهترین متخصصین نصب داکت و کابل، آماده است تا کلیه خدمات مرتبط با این حوزه را با کیفیت بالا و قیمت مناسب به مشتریان خود ارائه دهد. تعرفه های تعیین شده توسط متخصصین در چهارچوب نرخنامه اتحادیه قرار دارند و همه متخصصین موظف به پیروی از این نرخنامه هستند. پس اگر می خواهید از بهترین خدمات با منصفانه ترین قیمت در محل خودتان بهره مند شوید، حتما روی کمک ما حساب باز کنید.

 

 

 

خدمات کابل کشی و داکت کشی شبکه در شیراز و در بانک نرم افزار مرکزی

 • کابل کشی شبکه CAT5 CAT5e CAT6 CAT7 UTP SFTP LHZH
 • اجرا و نگهداری پسیو شبکه
 • ارائه فاکتور رسمی قابل استعلام
 • کابل کشی تلفن از 2 الی 200 زوج، نصب انواع سانترال پاناسونیک و ویپ (VOIP) ، نصب انواع دزدگیر ، نصب و راه اندازی انواع دوربین مدار بسته
 • بازدید و مشاوره رایگان
 • سیم کشی شبکه و انواع کابل کواکسیال و دوربین مدار بسته RG45 , IP , AHD
 • نصب تخصصی انواع داکت و ترانک لگراند ، دانوب ، سوپیدا ، البرز ، همراه متعلقات خاص، کف خواب ، لوله های فلکسی ، فولادی
 • نصب و آرایش انواع رک دیواری و ایستاده با یونیت های متفاوت
 • انواع سوییچ و پچ پنل و مدیریت کابل ها همراه با نقشه های جامع اتوکد
 • اجرای پروژه ها در سریعترین زمان همراه با بروزترین ابزار آلات و متد های فنی مطابق با استاندارد های روز و قیمت و تعرفه های ویژه
 • اجرت اجرای پروژه با نازل ترین نرخ

 

خدمات کابل کشی و داکت کشی شبکه در شیراز

 

قیمت کابل کشی و داکت کشی در شیراز چقدر است؟

قیمت کابل کشی شبکه و داکت کشی در شیراز متناسب با موارد مختلفی تعیین می‌شود. هزینه کابل کشی و داکت کشی در ساختار شبکه به چند عامل زیر بستگی دارد:

 • حجم پروژه کابل کشی و داکت کشی 
 • تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری موردنیاز جهت راه‌اندازی 
 • میزان هزینه موردنظر توسط مدیریت شرکت

 

چگونه کابل کشی و داکت کشی در شیراز را با حداقل هزینه انجام دهیم؟

بارها دیده شده است مدیران شرکت‌ها از هزینه مناسب جهت طراحی و کابل کشی شبکه و داکت کشی سرباز زدند، که در طول مدت کار شبکه، جهت اصلاح آن باعث شده هزینه‌های مالی و نگهداری سنگین و حتی در مواردی طراحی و کابل کشی مجدد شبکه را به همراه داشته است.

در مراحل کابل کشی شبکه به روش ساخت یافته به لحاظ استفاده از استانداردهای اصولی شبکه، متحمل هزینه سنگین و یا غیر قابل پیش بینی نخواهید شد. هزینه اصلی شما در این نوع ساختار، همان ابتدای کار، زمانی که به طراحی و اجرای کابل کشی شبکه می‌پردازید.

در ادامه اگر هزینه‌ای بپردازید، صرفا جهت نگهداری تجهیزات است، ولی هزینه آن از استفاده از تجهیزات غیر استاندارد به مراتب پایین‌تر است.

 

 

بهترین روش کابل کشی شبکه کدام است؟

کابل کشی شبکه در شیراز را می توان از طریق 4 روش زیر انجام داد :

 • کابل کشی شبکه از کف
 • کابل کشی روکار شبکه
 • کابل کشی شبکه فیبر نوری
 • کابل کشی شبکه پسیو
 • کابل کشی ساخت یافته

 

قبل از اجرای کابل کشی شبکه در شیراز خیلی مهم است که بدانید ساختار یک کابل کشی شبکه قوی، منسجم و پایدار به اجرای استاندارد آن وابسته است. نصب و راه اندازی بلافاصله بعد از طراحی شبکه صورت می‌گیرد، که برای اجرای بی نقص آن پیشنهاد می‌شود حتما از یک تیم حرفه‌ای و متخصص در زمینه کابل کشی شبکه استفاده کنید. عدم تجربه و مهارت کافی در طراحی و کابل کشی شبکه مشکلات بسیار بزرگ و هزینه‌های مالی سنگینی را به شما تحمیل خواهد کرد. همچنین بعد از اجرای بی کیفیت شبکه، مسئول IT شرکت نمی‌تواند به راحتی به مدیریت شبکه بپردازد.

 

✴️✴️ با در نظر گرفتن موارد بالا، می‌توانید از توصیه‌ها و راهنمایی‌های کارشناسان حرفه‌ای مجموعه ما برای اجرای کابل کشی و داکت کشی شبکه در شیراز استفاده کنید.کافیست از طریق تلفن های ثابت سراسر کشور شماره 07136474671 را شماره گیری کنید و یا اگر قصد تماس با ما از طریق موبایل را دارید شماره 09173200373 را شماره گیری کنید.

 

 

قیمت کابل کشی و داکت کشی در شیراز

 

 

نکات مهم در کابل کشی شبکه

اگر کابل کشی درست، اصولی و استاندارد نباشد شبکه با اختلال مواجه شده و افت کیفیت و تحمیل هزینه‌های مالی برای عیب‌یابی و تعمیر را برای شرکت و یا سازمان به همراه خواهد داشت؛ در نهایت اگر شبکه شما اصولی کابل کشی و طراحی نشده باشد برای ارتقا کسب و کار شما یک خطر بزرگ محسوب می شود.

 

کیفیت و اصول کابل کشی شبکه

مهمترین بخش ساختار شبکه اصولی و استاندار کابل کشی استاندارد آن است. به طوری که می‌توان گفت عضو حیاتی شبکه شما را تشکیل می‌دهد، که می ‌تواند منجر به پشتیبانی اصولی و راحت در ادامه کار نگهداری شبکه گردد.

 

 

قسمت بندی شبکه

در کابل کشی شبکه ساخت یافته، شبکه را می‌توانید به قسمت‌های مختلف تقسیم کنید تا در زمانی که با مشکل رو به رو شدید به بررسی هر کدام از این قسمت‌ها به صورت جداگانه بپردازید.

 

 

سهولت در شناسایی کوچکترین مشکل در شبکه

وقتی از ساختار استاندارد و مناسب برای کابل کشی استفاده کنید، در صورت وجود کوچک‌ترین عیب در ساختار شبکه، به راحتی می‌توانید آن را شناسایی، و در کوتاه‌ترین زمان ممکن نسبت به رفع آن اقدام کنید.

 

 

پشتیبانی از تمامی برندها و ساختارها

در ساختار استاندارد شبکه و کابل کشی استاندارد، به دلیل رعایت اصول ساختار شبکه با کمترین مشکلات رو به رو خواهید شد. نکته مهم اما در استفاده از برندها و تجهیزات مختلف در کابل کشی شبکه است. اگر طراحی، کابل کشی اصولی باشد، برای استفاده از تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری مختلف به مشکلی برخورد نخواهید کرد.

 

ارتقا و جابه‌جایی راحت شبکه

وقتی از ساختار شبکه و کابل کشی اصولی و ساخت یافته بهره‌مند شوید، به راحتی می‌توانید شبکه خود را پشتیبانی کنید و اگر احتیاج به جابه‌جایی سخت افزاری در ساختار شبکه داشته باشید، به راحتی این کار قابل انجام خواهد بود. زیرا در این صورت، اگر روند رو به رشد کسب و کارتان افزیش یابد، فضا و تجهیزات لازم پیش بینی شده است. 

 

 

نکات مهم در کابل کشی شبکه

 

 

آینده‌نگری در ساختار شبکه

وقتی کابل کشی شبکه استاندارد و اصولی باشد و به صورت ساخت یافته طراحی شده باشد، به راحتی در آینده می توانید هرگونه تجهیزاتی که نیاز داشته باشید به شبکه اضافه کنید بدون اینکه نگران باشید که ساختار شبکه شما پاسخگوی نیاز شما هست یا خیر؛ به عنوان مثال بخواهید سخت افزارهایی به ساختار شبکه اضافه کنید بدون اینکه هزینه های سنگین برای اضافه کردن این سخت افزار به شما تحمیل شود چون در زمان طراحی به این فکر شده است که در آینده احتمال چنین ارتقایی وجود خواهد داشت.

 

 

مزایای داکت کشی و ترانکینگ

داکت و ترانکینگ امروزه از وسیله‌هایی هستند که در ساختمان‌سازی مدرن استفاده می‌شود. کاربرد داکت کشی و ترانکینگ، جلوگیری از تجمع سیم‌ها و کابل‌ها در ساختمان است. برای اینکه کابل‌ها و سیم‌های شما آسیب نبیند،حتما از داکت کشی و ترانکینگ استفاده کنید که علاوه بر زیبایی باعث امنیت خاطر شما خواهد بود.
در دنیای مدرن امروز، استفاده از انواع داکت  و ترانکینگ در مدل‌ها و سایزهای مختلف و برای استفاده در مکان‌های متفاوت و در داخل ساختمان افزایش چشمگیری داشته است. داکت کشی و ترانکینگ در مقایسه با سایر روش‌ها، آسان‌تر اجرا می‌شود.

 

انواع داکت کشی

 • داکت شیاردار 
 • داکت پارتیشن‌دار
 •  داکت قرنیزی
 • داکت کف خواب یا زمینی

 

مزایای داکت کشی و ترانکینگ

 

 

نکات مهم در اجرای داکت کشی شبکه در شیراز

اگر کابل کشی و داکت کشی شبکه در شیراز به صورت اصولی، استاندارد و صحیح اجرا نشود قطعاً شبکه با اختلال مواجه خواهد شدهمین اختلال به مرور زمان منجر به افت کیفیت و همچنین تحمیل هزینه های مالی آن هم برای عیب یابی و تعمیر مجدد خواهد شد و به طور حتم در آینده برای ارتقاء کسب و کارتان به مشکل برخورد خواهید کرد.

اما نکاتی که باید مد نظر داشته باشید به قرار زیر است:

 • داکت هایی که در داکت کشی شبکه مورد استفاده قرار دهید باید بسیار محکم، استاندارد و طبق اصول به دیوار و یا سقف پیچ گردداستفاده از هر ابزار غیراستانداردی مانند میخ، چسب و غیره می تواند از کیفیت کاری شما بکاهد.
 • برای اینکه سیم ها در درون داکت به خوبی قرار بگیرند می بایستی زاویه ها و کنج ها به خوبی به یکدیگر متصل باشند و در واقع یکی از مهم ترین و اصلی ترین اهداف در بحث داکت کشی شبکه مخفی بودن سیم ها و کابل ها است.
 • موارد دیگری مانند شرایط محیط کاری، رعایت دکور در ساختمان، رعایت استانداردهای داکت کشی، رعایت ایمنی در بحث داکت کشی شبکه و همچنین دخیل بودن سلیقه نصاب و کارفرما از جمله مواردی است که باید مد نظر داشته باشید.

 

کلام آخر

همان طور که در این مطلب به آن پرداخته شد، بی‌شک کیفیت کابل کشی و داکت کشی شبکه در شیراز بسیار اهمیت دارد. پس از ثبت درخواست کابل کشی شبکه و داکت کشی، شما در صورتی که نیاز به مشاوره با مشاورین مجموعه بانک نرم افزار مرکزی دارید و همچنین برای بهره‌مندی از بهترین متخصصین کابل کشی و داکت کشی شبکه در شیراز فقط کافیست از طریق تلفن های ثابت سراسر کشور شماره 07136474671 را شماره گیری کنید و یا اگر قصد تماس با ما از طریق موبایل را دارید شماره 09173200373  را شماره گیری کنید. 

 

تعمیر تجهیزات شبکه در شیراز-تعمیرات شبکه
صفر تا صد مشاوره و خرید سرور در شیراز 
خرید تجهیزات شبکه در شیراز 
پشتیبانی شبکه کامپیوتری در شیراز و حومه 
نصب شبکه داخلی و وایرلسی در شیراز
عیب یابی شبکه کامپیوتری در شیراز – صفر تا صد

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید