نماد اعتماد الکترونیکی

جدیدترین نسخه ویژوال استودیو 2019 به بازار آمد

جدیدترین نسخه ویژوال استودیو 2019 به بازار آمد

شرکت مایکروسافت در ماه مارس 2017، ویژوال استودیو 2017 را تولید کرد و نسخه ویژه مک را نیز در ماه می همان سال در اختیار علاقمندان قرار داد. مایکروسافت با وجود گذشت یک سال از زمان انتشار آخرین نسخه‌ی ویژوال استودیو، بارها این راهکار نرم‌افزاری را آپدیت کرده است.

مایکروسافت در کنفرانس بیلد 2018 ، ویژگی‌های جدیدی از نرم افزار ویژوال استودیو 2019 را معرفی کرد که دارای قابلیتهای IntelliCode و Live Share می‌ باشند. قابلیت موسوم به IntelliCode‌ یک ویژگی پیشرفته‌ است که با استفاده از هوش مصنوعی در زمان برنامه‌نویسی به توسعه کنندگان کمک می‌کند تا سرعت بیشتری در توسعه‌ داشته باشند.

با استفاده از ویژگی Live Share می توان در زمان توسعه‌ و برنامه‌نویسی به‌صورت آنی کد‌های توسعه یافته را با سایر توسعه‌دهندگان بهاشتراک‌ گذاشت . این توسعه همزمان از طریق دو محیط ویژوال استودیو و ویژوال استودیو کد برای توسعه‌دهندگان ممکن شده است.

مایکروسافت جزئیات زیادی را در مورد ویژوال استودیو ارائه نکرده است. این کمپانی پس از آنکه گیت‌هاب را تصاحب کرده، اعلام کرده که در ویژوال استودیو ۲۰۱۹ قابلیت‌های بیشتری را برای استفاده در گیت‌هاب پیش‌بینی کرده است.

مایکروسافت همچون گذشته نسخه‌های پیش‌نمایش ویژوال استودیو ۲۰۱۹ را در کنار ویژوال استودیو ۲۰۱۷ نصب خواهد کرد. برای استفاده از این نسخه‌ی جدید نیازی به تغییرات در سیستم‌عامل نیست.

نظرات بازدیدکنندگان